נמרוד וייץ

עושים לכם את החיים קלים יותר וטובים יותר

היי לי קוראים נמרוד וייץ וכשהייתי צריך להוציא ויזה לארצות הברית לפני 5 שנים נתקלתי בתהליך ארוך ובירוקרטי.

האמת שאני דווקא אדם די טכנולוגי שאוהב מחשבים ואוהב את כל הגאדג'טים החדשים שיוצאים אבל למרות זה כשזה הגיע להוצאת ויזה לארה"ב נתקלתי בכאב ראש לא קטן כאמור.

זהו הסיבה שהחלטתי להקים את האתר הזה ששמו Click4Visa שפשוט עושה לכם את החיים קלים וטובים יותר.

למעשה בחברה אנחנו לוקחים על עצמנו את כל התהליך הפחות נעים שקשור להוצאת ויזות לארה"ב ועושים לכם את העבודה הקשה. עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא שאתם לא יכולים להוציא את הויזה בעצמכם, אלא שפשוט התהליך דרכנו הוא הרבה יותר קל, מהיר ונוח.

מחירים:

מכיוון שאנחנו חברה קטנה למדי, אנו נותנים שירותי הוצאת ויזות תחרותיים במיוחד, לדוגמה: ויזת תיירות לארצות הברית במחיר של 70 ש"ח בזמן שהמחיר הנהוג בשוק לשירות כזה נע בין 170 ל – 250 ש"ח. איך אנחנו יכולים להציע כאלה מחירים תחרותיים? זה מאוד פשוט: ראשית, אני ממלא את הטפסים באופן אישי ברוב הפעמים וזה חוסך עלויות של עובדים, כמו כן הגדרת העסק שלנו היא עוסק פטור ולכן אנו לא גובים מע"מ מהלקוחות שלנו, למעשה אנחנו מגלגלים את החיסכון ללקוח שלנו בשמחה רבה ועובדים הרבה מפה לאוזן ולקוחות חוזרים ומרוצים.

 

יצירת קשר:

השירות שלנו כולו אונליין ומתבצע דרך האימייל בכדי לחסוך בעלויות שוטפות שאת החיסכון הזה אנו מגלגלים ללקוח וכמו כן לחסוך בכל הקשור לזמן מיותר של שיחות שאפשר להמיר באימייל תמציתי ומסודר, לקבל את כל המסמכים באופן ברור ולחסוך הרבה זמן וכסף.

אני מזמין אתכם  ליצור איתי קשר לכל שאלה באימייל nimrod@click4visa.co.il

כמו כן לפניה דרך האתר שלנו צרו איתנו קשר כאן

2 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *